Godziny otwarcia: Pon – pt: 8.00 - 17.00, sob: 8.00 - 14.00

Kambip. Armatura łazienkowa Lublin

Niecodzienna Armatura Łazienkowa

Posiadamy w swojej ofercie bogaty asortyment armatury łazienkowej. Jako że specjalizujemy się w sprzedaży płytek ceramicznych to w naszej bogatej palecie produktów, nie mogło także zabraknąć ceramiki łazienkowej. Kabiny prysznicowe pod wymiar, brodziki, funkcjonalne wanny, oryginalne umywalki to tylko niektóre elementy naszej armatury łazienkowej. Bardzo ważnym elementem wyposażenia każdej łazienki jest także jej odpowiednie oświetlenie. Te z kolei powinno współgrać z płytkami rozpraszającymi światło. Dzięki czemu nawet najmniejsza przestrzeń łazienkowa wyda się większa a tym samym bardziej przestronna dla jej użytkowników. Stale poszerzamy naszą ofertę tak, żeby jak najlepiej spełnić Państwa oczekiwania. U nas na pewno każdy znajdzie coś dla siebie!

Armatura Łazienkowa Lublin – jakość i funkcjonalność w jednym

Łazienka to ten rodzaj pomieszczenia, w których jak w żadnym innym funkcjonalność przeplatają się z estetyką, dając w efekcie niezwykle komfortowe wnętrze. Wnętrze, w którym każdy element ma znaczenie. W łazience zazwyczaj świetnie sprawdzają się jasne płytki z lekkim połyskiem. Gres szkliwiony, polerowany albo porcelanowy charakteryzuje się świetnymi parametrami technicznymi a w szczególności niską nasiąkliwością. Idealnie więc sprawdzi się w pomieszczeniu, w którym zależy nam na tym, aby było po prostu idealnie czysto. Nie bez znaczenia pozostaje także dobór odpowiedniej armatury łazienkowej. W naszej ofercie znajdą Państwo przepiękną ceramikę łazienkową, która dodatkowo podkreśli walory danego pomieszczenia.

Armatura Łazienkowa Lubelskie – produkty od najlepszych producentów

Nasza armatura łazienkowa pochodzi od najlepszych, polskich producentów Marki, z którymi współpracujemy to m.in. AQForm, Cersanit, Schedpol, KFA Armatura, Pool-Spa, Sanplast, Roca, Dzięki temu jesteśmy w stanie zapewnić nie tylko aranżację wnętrza najlepszymi płytkami ściennymi czy podłogowymi, ale także pełny asortyment łazienki naszym Klientom.

Zobacz też:

Glazura Lublin


Zobacz więcej

Gres Lublin


Zobacz więcej

Terakota Lublin


Zobacz więcej

Kabiny prysznicowe


Zobacz więcej

Miski WC


Zobacz więcej

Płyty tarasowe


Zobacz więcej