Godziny otwarcia: Pon – pt: 8.00 - 17.00, sob: 8.00 - 14.00

Kambip. Glazura Lublin

Wyjątkowa glazura na ścianę

Kafelki z glazury to wyjątkowy rodzaj płytek ceramicznych, które, pomimo że raczej nie odnajdą się na posadzce, to jednak świetnie ozdobią ściany. Jeśli chodzi o ten rodzaj płytek, to możliwości jest naprawdę wiele, bowiem żaden inny wariant kafelek nie występuje w tak wielu wzorach, kolorach, tonacjach i fakturach jak właśnie glazura. Nasze kafelki to ceramika I i II gatunku. Tym samym oferujemy najlepszą jakość w bardzo przystępnej cenie.

Glazura Lublin – lekkość i wytrzymałość

W istocie glazura to dosyć delikatny materiał fajansowy, który najlepiej sprawdzi się w miejscach, które nie są narażone na częste uszkodzenia mechaniczne. Dosyć często na jej powierzchni widoczne jest jednak dodatkowe szkliwienie, które zabezpiecza przed wilgocią i brudem, jednocześnie nadając pięknego wykończenia oraz podnosząc trwałość. Tym samym pomieszczenie, w którym zaaranżowana została glazura, wygląda lekko, optycznie powiększa się także jego przestrzeń. Płytki z glazury będą wyglądały dobrze nie tylko na ścianie - za ich pomocą można obudować także wannę, brodzik czy blat pod umywalkę. Możliwości wykorzystania glazury jest więc sporo.

Glazura Lubelskie – do kuchni, łazienki i nie tylko

Pomimo tego, że płytki z glazury raczej nie nadadzą się do ułożenia ich na zewnątrz budynku, to jednak świetnie sprawdzą się w takich miejscach jak kuchnia czy łazienka. Co ciekawe kafelki z glazury wykazują duża odporność na wszelkiego rodzaju środki chemiczne. Są także łatwe do utrzymania w czystości. Stąd kuchnia czy łazienka wydają się być idealnym miejscem do tego typu rozwiązań. W naszej ofercie znajdą Państwo szeroki wybór glazury np. cięta ceramika o nietypowej formie mozaiki marki Paradyż, stonowane kafelki w ciepłych odcieniach beżu od Polcolorit, pastelowe płytki Domino czy urzekające niezwykłą kolorystyką i kształtem produkty firmy Nowa Gala. Wszystkie płytki znajdujące się na stronie kambip.pl pochodzą od renomowanych producentów, co gwarantuje najwyższą jakość wykonania.

Zobacz też:

Armatura Łazienkowa


Zobacz więcej

Gres Lublin


Zobacz więcej

Terakota Lublin


Zobacz więcej

Kabiny prysznicowe


Zobacz więcej

Miski WC


Zobacz więcej

Płyty tarasowe


Zobacz więcej