Godziny otwarcia: Pon – pt: 8.00 - 17.00, sob: 8.00 - 14.00

Kambip. Gres Lublin

Ponadczasowy Gres

Płytki z gresu to rozwiązanie, które z roku na rok cieszy się niesłabnącym zainteresowaniem ze strony Klientów. Nic dziwnego w końcu gres to elegancki i bardzo wytrzymały materiał, powstały z tzw. szlachetnej kamionki. Twardość gresu jest nieporównywalna do żadnego innego materiału wnętrzarskiego i przewyższa ją jedynie twardość diamentu. Prócz tego jest odporny na nawet niekorzystne warunki atmosferyczne, ścieranie czy zabrudzenia. Stąd płytki z gresu są chętnie wykorzystywane zarówno w pomieszczeniach wewnętrznych, jak i na zewnątrz budynku.

Gres Lublin – rozmiar pod każdy wymiar

Jedną z niewątpliwych zalet gresu dostępnego na stronie Kambip jest możliwość dobrania rozmiaru płytek pod indywidualny wymiar. Dysponujemy gresami nie tylko o tradycyjnych rozmiarach 30 x 30 czy 30 x 60, ale także płytami wielkoformatowymi, które mogą mieć rozmiar 150 x 500! Podobnie, jeśli chodzi o grubość płyt gresowych. Dysponujemy płytami o najpopularniejszej grubości mieszczącej się w przedziale 8-12 mm, jak również realizacjami niestandardowymi – ultracienkimi płytami tzw. slim-gres o grubości 4-6 mm (np. płytki Cerrad 6 mm czy Cerrol 4 mm) oraz grubszymi, które mają nawet 30 mm (np. płytki Cerrad 10 mm i 20 mm czy Stargres 30 mm).

Gres Lubelskie – różne rozwiązania ten sam materiał

Gres to materiał o doskonałych parametrach technicznych i dużym potencjale w aranżacji wnętrz. Gres techniczny to najbardziej odporna na różnego rodzaju uszkodzenia odmiana gresu, sprawdzi się w szczególności w miejscach, z których często korzystamy. Gres porcelanowy to z kolei gres o dużych walorach estetycznych. Gres polerowany jest bardziej delikatny, ale dobrze wygląda zarówno w salonie, jak i łazience. Ostatnią odmianą gresu jest gres szkliwiony, który może charakteryzować się imponującymi zdobieniami przez co, doskonale sprawdza się we wszelkich pomieszczeniach reprezentacyjnych.

Gres dekoracyjny

Płytki gresowe to także świetny wybór, by dodać wnętrzu niepowtarzalnego charakteru. Przy pomocy gresu można uzyskać wieloformatowe płyty z dowolnym motywem, jak również jednolite aranżacje, które same w sobie będą stanowić dekorację pomieszczenia.

Najlepszej jakości gres w najniższej cenie

Współpracujemy z dostawcami, których gres cechuje najwyższa jakość. My z kolei jesteśmy w stanie zaoferować ją w najniżej cenie na rynku.

Zobacz też:

Armatura Łazienkowa


Zobacz więcej

Glazura Lublin


Zobacz więcej

Terakota Lublin


Zobacz więcej

Kabiny prysznicowe


Zobacz więcej

Miski WC


Zobacz więcej

Płyty tarasowe


Zobacz więcej