Godziny otwarcia: Pon – pt: 8.00 - 17.00, sob: 8.00 - 14.00

Kambip. Płyty tarasowe Lublin

Płyty tarasowe, czyli ceramika inna niż wszystkie

Płytki tarasowe to specjalny rodzaj ceramiki przeznaczony do warunków innych, niż te panujące w domu. Taka podłoga musi bowiem wytrzymać większy nacisk oraz działanie nie zawsze korzystnej pogody. Znajdą Państwo u nas wiele propozycji płytek tarasowych, które doskonale wpiszą się w charakter danej przestrzeni. Płytki tarasowe to doskonały wstęp do tego, co dopiero czeka nas po przekroczeniu progu domu.

Płytki tarasowe – wytrzymałość, bezpieczeństwo i estetyka

Nasze płytki tarasowe charakteryzują się niezwykłą trwałością i odpornością na niekorzystne warunki atmosferyczne. Ich kolory bardzo długo utrzymują swoje nasycenie. Są także łatwe do utrzymania w czystości. Mocny i wytrzymały gres charakteryzuje się także właściwościami antypoślizgowymi, czyniąc płytki tarasowe bezpiecznymi dla ich użytkowników. Z kolei możliwość imitacji dowolnego materiału bardzo podnosi ich walory estetyczne. Płytki tarasowe są idealnym rozwiązaniem, jeżeli zależy nam na zaaranżowaniu w pełni bezpiecznej, funkcjonalnej i eleganckiej przestrzeni wokół domu.

Płytki na taras – alternatywa dla popularnej kostki brukowej

Kostka brukowa cieszy się dużą popularnością, jeśli chodzi o wykończenie najbliższego otoczenia. Niestety ciężko jest utrzymać ja w należytej czystości. Poza tym szybko ulega różnego rodzaju zabrudzeniom. W przeciwieństwie do płytek na taras, które stanowią doskonałą alternatywę nie tylko dla kostki brukowej, ale także w stosunku do podłoża wykonanego z drewna. Płytki tarasowe są odporne na mikrouszkodzenia, niestraszny im żaden brud, zresztą nie wchłaniają też tak łatwo zanieczyszczeń. Nie wymagają także dodatkowego zabezpieczenia ich powłoki.

Płytki tarasowe od sprawdzonych producentów

Dostępne u nas płytki tarasowe pochodzą od najlepszych producentów płytek ceramicznych. Płytki cechują się wysoką jakością wykonania, wytrzymałością, a także głębokim odcieniem. Kupując nasze płytki tarasowe, dokonują Państwo świetnej inwestycji na długie lata. Zachęcamy do zapoznania się także z pozostałą ofertą płytek ceramicznych, terakoty i glazury.

Zobacz też:

Glazura Lublin


Zobacz więcej

Gres Lublin


Zobacz więcej

Armatura łazienkowa Lublin


Zobacz więcej

Terakota


Zobacz więcej

Miski WC


Zobacz więcej

Kabiny prysznicowe


Zobacz więcej