Godziny otwarcia: Pon – pt: 8.00 - 17.00, sob: 8.00 - 14.00

Producenci dostępni w Kambip

Kambip kafelki przystosowane do potrzeb Klientów

Współpracujemy z producentami najwyższej jakości płytek ceramicznych, terakoty, gresu i glazury. W efekcie możemy zaoferować produkty, które oprócz doskonałych parametrów technicznych cechują się także unikalnym i niepowtarzalnym wzorem, ciekawą fakturą oraz bogatą kolorystyką.

Najlepsza glazura za grosze

Kambip to kafelki na przysłowiową każdą kieszeń, charakteryzujące się doskonałą jakością. Tanie płytki z Opoczna, Domino, Cerrad czy Cerrol. Szeroki wybór rozmiarów i grubości. Pełna paleta kolorów. Z Kambip każdy znajdzie coś idealnego dla siebie!

Glazura Lublin - tylko najlepsze produkty

Niezawodne płytki z Tubądzin marki, która oferuje wysokiej jakości glazurę i współpracuje z najlepszymi, polskimi projektantami. Niezwykła kolekcja płytek w stylu retro Paradyż. Przepiękna glazura imitująca kamień naturalny od Ceramika Color i wiele, wiele innych.

Gres Lublin - polscy producenci płytek

Wśród producentów płytek gresowych prym wiedzie firma Nowa Gala. Szeroki wybór płytek szkliwionych oferuje z kolei marka Polcolorit, będąca na rynku od blisko 40 lat. Do czołowych, polskich producentów płytek gresowych zalicza się także Ceramika Gres oraz Stargres.

Płytki Lublin - znane i lubiane marki

Płytki designerskie i najlepszy dekor, kafelki do nowoczesnych wnętrz i w klasycznym wydaniu, piękne mozaiki Paradyż, Cersanit, Ceramika Color. To marki doceniane przez Klientów, których uzyskanie satysfakcji to nasz główny cel.

Armatura łazienkowa Lublin – pełne wyposażenie pomieszczeń sanitarnych

Oras, Ferro, Pool-Spa, Frnake a może Piramida? Każda z tych firm oferuje szeroki wybór dodatków przeznaczonych do wystroju wnętrza łazienki. To także eleganckie wanny Aquaform czy bardziej niestandardowe kabiny prysznicowe Cersanit. Nieszablonowe baterie łazienkowe Deante i tak samo oryginalne firmy Schedpol. Najlepsze brodziki prysznicowe Sanplast. Prócz tego cała gama produktów KFA, Ravak, Roca i doskonała ceramika łazienkowa od Koło.