Godziny otwarcia: Pon – pt: 8.00 - 17.00, sob: 8.00 - 14.00

Kambip. Wanny Lublin

Wanny skrojone na każdy gust

Wanna to jeden z ważniejszych elementów aranżacji niejednej łazienki. Odpowiednio dobrana może być więc nie tylko niezwykle praktycznym przedmiotem, ale również wpłynąć na estetykę całego pomieszczenia. Współpracujemy z najlepszymi producentami i ręczymy za jakość naszych produktów. Wanny marki BESCO, SANPLAST, EXCELENT zaspokoją niejeden gust.

Wanny Lublin – kompletny wybór w jednym miejscu

Dostępny jest u nas szeroki wybór ceramiki łazienkowej a wśród niej wanny. Nasze wanny sprawdzą się w każdym pomieszczeniu. Od dużych i przestronnych łazienek po te nieco mniejsze. Wanny z kambip będą doskonale prezentować się w zestawieniu z płytkami ceramicznymi. Ładna i funkcjonalna przestrzeń jest teraz na wyciągnięcie ręki!

Wanny łazienkowe – eleganckie, nowoczesne a może asymetryczne?

PKażda łazienka jest inna. Zdajemy sobie z tego doskonale sprawę, dlatego oferujemy naszym Klientom wanny o różnym kształcie, kolorze i pojemności. Z nami wybór odpowiedniej wanny staje się prostszy! Nasi specjaliści są bowiem w stanie wykonać wizualizację łazienki z interesującą Państwa wanną.

Wanny wolnostojące – sposób na magiczne wnętrze

Wanny wolnostojące to już od kilku dobry sezonów trend wnętrzarski. I nie bez powodu! Takie wanny świetnie bowiem podkreślają charakter wnętrza lub nadają mu pożądanego stylu. Wanny wolnostojące od zawsze bowiem kojarzą się z elegancją, luksusem i nowoczesnością. Wszędzie tam, gdzie się pojawią, tworzą niezwykły i magiczny klimat.

Wanny narożne – idealne rozwiązanie do niewielkiej przestrzeni

Wbrew pozorom w małych przestrzeniach sprawdzą się nie tylko kabiny prysznicowe. Tego typu wnętrzom dedykowane są wanny narożne lub przyścienne. Dostępne modele wanien sprawią, że nawet niewielka przestrzeń zamieni się w pięknie zaaranżowane wnętrze. Dobierając do tego natomiast pozostałe elementy armatury łazienkowej, można stworzyć przestrzeń ze swoich marzeń.

Zobacz też:

Glazura Lublin


Zobacz więcej

Gres Lublin


Zobacz więcej

Armatura łazienkowa Lublin


Zobacz więcej

Terakota


Zobacz więcej

Miski WC


Zobacz więcej

Kabiny prysznicowe


Zobacz więcej

Płyty tarasowe


Zobacz więcej