Godziny otwarcia: Pon – pt: 8.00 - 17.00, sob: 8.00 - 14.00

Kambip. Glazura za grosze

GLAZURA ZA GROSZE

Glazura Lublin – wszystko, czego potrzebujesz w jednym miejscu

Kambip to firma z wieloletnim doświadczeniem specjalizująca się w sprzedaży płytek ceramicznych. Właścicielką firmy, której początki sięgają 2005 roku, jest Pani Bogumiła Bącik, miłośniczka tradycyjnych wnętrz w niecodziennej odsłonie.

Naszym Klientom oferujemy doskonałej jakości gres, terakotę i płytki. To jednak nie wszystko. Wychodząc na przeciw stawianym nam oczekiwaniom, wprowadziliśmy do sprzedaży także produkty do wyposażenia łazienek.
KAMBIP LUBLIN

Glazura za grosze, czyli najlepsza jakość w najniższej cenie

Oferujemy glazurę doskonałej jakości w bardzo konkurencyjnych cenach. Za Kambip stoją bowiem produkty, których jakość ma znaczenie na długie lata.


Płytki Lublin – zawsze dobre rozwiązanie

Płytki ceramiczne to nasza specjalność. Dostępne na stronie kambip płytki idealnie komponują się z każdą powierzchnią oraz wnętrzem. To bardzo praktyczne rozwiązanie, szczególnie jeżeli zależy Państwu na trwałym i stabilnym podłożu.

Gres Lublin – wymarzona przestrzeń w zasięgu ręki

Dobierzemy gres do Państwa wymarzonej przestrzeni. Różne rodzaje oferowanego przez nas gresu pozwalają bowiem stworzyć niezwykły klimat i nie ma znaczenia czy jest to kuchnia, salon, czy taras.

Armatura Łazienkowa Lublin – wyjątkowy charakter każdego wnętrza

Dysponujemy bogatą ofertą armatury łazienkowej. Wanny, umywalki czy kompakty pochodzące od czołowych producentów, świetnie współgrają z glazurowanymi posadzkami – dając w efekcie bardzo estetyczne i atrakcyjne wizualnie wnętrze.