Godziny otwarcia: Pon – pt: 8.00 - 17.00, sob: 8.00 - 14.00

Kambip. Nasze projekty

Kambip – glazura za gorsze i projekty, które dają do myślenia

Firma Kambip to zespół wykwalifikowanych pracowników, których zdobyte przez lata doświadczenie idzie w parze z kreatywnością, co z kolei przekłada się na nieszablonowe projekty. Wiemy bowiem, jak ważna jest wizualizacja wnętrza z naszymi płytkami. W zakładce Projekty mogą Państwo zobaczyć nasze przykładowe realizacje. Stale uczestniczmy w kursach, by być na bieżąco z aktualnymi nowościami oraz trendami rynku wnętrzarskiego.

Glazura Lublin – niezawodny sposób na elegancką przestrzeń

Glazura nie jeden ma odcień. Subtelnie połyskujące płytki z glazury sprawdzą się w aranżacji każdego wnętrza, nadając przestrzeni wyjątkowego, luksusowego charakteru. Dostępne na naszej stronie modele płytek, są dostosowane do indywidualnych potrzeb Klientów. Jesteśmy w stanie spełnić każde oczekiwania i zaprojektować dowolną wizualizację!

Gres Lublin – materiał do zadań specjalnych

Płytki wykonane z gresu to materiał, którego nie może zabraknąć w żadnym domu czy mieszkaniu. Tego rodzaju kafelki są bardzo wytrzymałe, odporne na zabrudzenia i uszkodzenia mechaniczne, a także warunki pogodowe. Łatwo utrzymać je w czystości, nie wchłaniają także wilgoci.

Płytki Lublin – ceramika skrojona na miarę każdych oczekiwań

Stale poszerzamy naszą ofertę, by jak najlepiej sprostać stawianym nam oczekiwaniom. Każdy Klient jest dla nas wyjątkowy, podobnie jak wnętrze, które pragniemy razem z nim zaaranżować. Do każdego zamówienia podchodzimy w sposób indywidualny a przy tym w pełni elastyczny. Jesteśmy w stanie wykonać wizualizacje wnętrza z dowolnymi płytkami z naszej oferty.

Armatura Łazienkowa Lublin – najlepsi producenci dla doskonałego wyposażenia łazienki

Armatura łazienkowa to doskonałe uzupełnienie wnętrza z wykorzystaniem płytek ceramicznych. Producenci, z którymi współpracujemy, są w stanie zaprojektować dowolny element według wytycznych Klienta, czyniąc łazienkę miejscem całkowicie spersonalizowanym i innym od pozostałych pomieszczeń. Zachęcamy do zapoznania się z naszymi projektami aranżacji łazienek.