Godziny otwarcia: Pon – pt: 8.00 - 17.00, sob: 8.00 - 14.00

Kambip. Terakota Lublin

Terakota sposób na wyrafinowane i niezwykłe wnętrze

Płytki z terakoty to ciekawa alternatywa dla płytek z gresu. Co prawda pod względem parametrów technicznych terakota wypada nieco gorzej niż gres, to jest jednak od niego bardziej atrakcyjna wizualnie. Jej gładka, szkliwiona powierzchnia uczyni każde wnętrze wyjątkowym. Do Państwa dyspozycji mamy także płytki z terakoty w wersji matowej oraz błyszczącej.

Terakota Lublin – najlepszy wybór do łazienki

Płytki z terakoty cechuje niewielki poziom nasiąkliwości. Z tego powodu nie chłoną cieczy. Są także odporne na użycie różnych detergentów chemicznych, a na ich powierzchni nie tworzą się nieestetyczne plamy.

Terakota Lubelskie – stylowe wykończenie kuchni

Płytki z terakoty to świetny pomysł na efektowne wykończenie kuchni. Przy ich pomocy można ozdobić ściany i stworzyć piękne mozaiki. To jednak nie wszystko! Terakota ze względu na swoją wytrzymałość, niską nasiąkliwość oraz gładką powierzchnię, która ułatwia utrzymanie jej w czystości – świetnie sprawdzi się jako element wykończenia mebli np. blatów kuchennych.

Płytki z terakoty a gres szkliwiony

Gres szkliwiony na pierwszy rzut okna do złudzenia przypomina terakotę. Niemniej jednak subtelna różnica tkwi w ich zdobieniu. Gres szkliwiony traci swe walory dekoracyjne, jeżeli starta zostanie jego szkliwiona powłoka.

Płytki Lublin – ogromna paleta barw i wzorów

Dostępne na naszej stronie płytki wyróżniają się szeroką gamą barw oraz przeróżnymi formami. Tak bogaty wybór płytek od najlepszych producentów to idealne dopełnienia stylu aranżacji danego wnętrza.

Płytki Lubelskie – praktyczne i estetyczne rozwiązanie

Płytki to obecnie nie tylko wyłączny element aranżacji wnętrz łazienki. Coraz częściej stają się one częścią wielu innych pomieszczeń. Za tym wyborem przemawia fakt, że przy ich pomocy można stworzyć niezwykle estetyczną przestrzeń, a jednocześnie cieszyć się ich trwałością i wytrzymałością. Płytki przypominające wyglądem i fakturą kamień albo drewnopodobne sprawdzają się bowiem o wiele lepiej niż popularne panele.

Zobacz też:

Glazura Lublin


Zobacz więcej

Gres Lublin


Zobacz więcej

Armatura łazienkowa Lublin


Zobacz więcej

Kabiny prysznicowe


Zobacz więcej

Miski WC


Zobacz więcej

Płyty tarasowe


Zobacz więcej