Godziny otwarcia: Pon – pt: 8.00 - 17.00, sob: 8.00 - 14.00

Kambip. Miski WC Lublin

Miski WC – nowoczesny sedes, narożnikowa muszla klozetowa i wiele więcej

Miski WC to bez wątpienia podstawowy element wyposażenia każdej łazienki bez względu na jej wielkość. Najlepsi producenci ceramiki łazienkowej oferują szeroki wybór muszli klozetowych, dzięki którym są w stanie spełnić każde oczekiwania i sprawić, że miski WC będą doskonale współgrać z aranżacją łazienki. Oferujemy Państwu modele kompaktów WC i sedesów podwieszanych, które charakteryzują się wysoką jakością wykonania oraz nowoczesnym designem.

Miski WC stojące a może Miski WC zawieszane?

Miski WC stojące inaczej zwane klasycznymi kompaktami WC to sedesy, w których mamy do czynienia z tradycyjną i dobrze znaną odsłoniętą spłuczką. Modele te od lat cieszą się dużą popularnością wśród odbiorców. Alternatywą są z kolei miski WC wieszane coraz częściej spotykane w polskich domach. W ich przypadku spłuczka ukryta jest pod tynkiem, natomiast miska jest podwieszana. Mnogość kolorów, kształtów i funkcji dodatkowych, a także wybór systemu spłukiwania sprawia, że każdą miskę można z łatwością dopasować do wybranego stylu łazienki.

Sedesy podwieszane – praktyczne rozwiązanie dla każdej łazienki

Sedesy podwieszane to bez wątpienia bardzo funkcjonalne rozwiązanie. Cały mechanizm jest bowiem ukryty pod tynkiem i z łatwością można go obsługiwać. Z kolei podwieszana miska bardzo ułatwia utrzymanie podłogi w należytej czystości. Wieszane muszle klozetowe są także bardzo estetycznym rozwiązaniem. Oferujemy kompletne zestawy sedesów podwieszanych – miskę WC wraz z dobranym do niej stelażem. W pakiecie otrzymują więc Państwo wszystko, co jest niezbędne do montażu tego typu systemów.

Kompakty WC w najlepszej cenie

Oferowane przez nas modele kompaktów WC charakteryzują się nie tylko dużą różnorodnością, ale także ceną skrojoną pod kątem potrzeb konkretnego Klienta. U nas każdy znajdzie coś odpowiedniego dla siebie! Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą misek WC, a także pozostałymi elementami ceramiki sanitarnej.

Zobacz też:

Glazura Lublin


Zobacz więcej

Gres Lublin


Zobacz więcej

Armatura łazienkowa Lublin


Zobacz więcej

Terakota


Zobacz więcej

Kabiny prysznicowe


Zobacz więcej

Płyty tarasowe


Zobacz więcej