Godziny otwarcia: Pon – pt: 8.00 - 17.00, sob: 8.00 - 14.00

Kambip. Kabiny prysznicowe Lublin

Najlepsze kabiny prysznicowe

Pomimo dużego wyboru wanien łazienkowych nie zawsze możemy lub chcemy zdecydować się na tego typu pomysł. Wtedy z pomocą przychodzi alternatywne rozwiązanie, czyli kabiny prysznicowe. Kabiny prysznicowe od dawna nie są już wyłącznie elementem czysto funkcjonalnym wyposażenia łazienki. Odpowiednio dobrane mogą bowiem nadać wnętrzu niepowtarzalnego charakteru i stać się jego główną ozdobą. Oferujemy Państwu kabiny prysznicowe od czołowych producentów takich jak m.in. Radaway, Sanplast, Cersanit czy Deante.

Kabiny prysznicowe Lublin – wybór, za którym stoi jakość

Oferujemy szeroki wybór kabin prysznicowych: minimalistyczne i nowoczesne, designerskie, awangardowe, bezprogowe czy narożne. To także przeróżne wzory, kolory i kształty. Cały wachlarz możliwości! Wszystko po to, żeby uwzględniając wszelkie wymogi techniczne, jak najlepiej dobrać kabinę prysznicową do Państwa oczekiwań. Wszystkie oferowane przez nas kabiny prysznicowe zostały wykonane z wysokiej jakości materiałów, co przekłada się na komfort ich użytkowania.

Kabiny natryskowe na każdą kieszeń

Proponowane kabiny natryskowe charakteryzują się nie tylko wysoką jakością wykonania, ale także przystępną ceną, skrojoną na każdą kieszeń. U nas mogą Państwo znaleźć wymarzoną armaturę łazienkową w bardzo konkurencyjnej cenie! Nasze kabiny natryskowe zapewniają komfort i bezpieczeństwo użytkowania.

Kabiny łazienkowe – funkcjonalność i estetyka

Kabiny łazienkowe niezaprzeczalnie oferują użytkownikom dużą funkcjonalność. Kolejną ich zaleta jest także mniejsze zużycie wody w porównaniu do kąpieli w tradycyjnej wannie. To z kolei przekłada się na niższe, miesięczne rachunki. Kabiny prysznicowe można także z powodzeniem wbudować w każdą przestrzeń. Współcześnie producenci kabin łazienkowych kładą także nacisk na ich wygląd. Dzięki temu nie jest to już wyłącznie szary element wyposażenia łazienki, ale świetnie zaprojektowana rzecz, która podnosi walory estetyczne o wnętrza.

Zobacz też:

Glazura Lublin


Zobacz więcej

Gres Lublin


Zobacz więcej

Armatura łazienkowa Lublin


Zobacz więcej

Terakota


Zobacz więcej

Miski WC


Zobacz więcej

Płyty tarasowe


Zobacz więcej